Poznaj nas bliżej

Mała, wyspecjalizowania i zgrana ekipa, z przeobrzydliwie dużą wiedzą, do Twojej dyspozycji!

Jacek

Oaza spokoju i mózg złożonych operacji. Zawsze znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, doradzi, przytuli i załatwi. A wszystko w tak niezwykle sympatycznej atmosferze, że długo nie wyjdziesz z podziwu! Cały Jacek.

Przekonaj się na własnej skórze.

jacek@v-drukarnia.pl

Paweł

Połączenie ogromnej wiedzy z zakresu produkcji materiałów ze świetnymi umiejętnościami graficznymi. Jeżeli poza wydrukiem potrzebujesz wsparcia od strony projektu, to Paweł jest tutaj dla Ciebie. 

Napisz bezpośrednio i skorzystaj z jego wiedzy.

pawel@v-drukarnia.pl

Adrian

Filar zaplecza graficznego naszego zespołu. Znaczna większość projektów przechodzi właśnie przez Adriana. Bez znaczenia czy to dostosowanie plików do druku, czy projekt całości materiałów od zera, ten człowiek ze śpiewem na ustach zajmie się wszystkim!

Potrzebujesz zacząć od projektu? Pisz od razu do Adriana.

adrian@v-drukarnia.pl

Mateusz

Znajdzie dla Ciebie praktycznie każdy produkt, a żeby go zaskoczyć musisz mieć na prawdę wyszukane potrzeby. Nie straszne mu druki na nietypowym materiale czy ekskluzywne gadżety. Dodatkowo ma fajne zaplecze graficzne, więc zawsze doradzi też w tym aspekcie.

Szukasz czegoś oryginalnego? Pisz.

mateusz@v-drukarnia.pl

Krzysztof

Jeżeli tu jesteś i to czytasz, to właśnie wynik pracy Krzysztofa. Może nie pomoże Ci bezpośrednio z wydrukami czy projektem, ale od niego się wszystko zaczęło.

Przeczytaj nasze story i zobacz jak tu dotarliśmy.